RN731JTTD3301D10
MFR.Part #
RN731JTTD3301D10
JLCPCB Part #
C4273237
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS