RN731JTTD32R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD32R4F50
JLCPCB Part #
C3954279
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS