RN731JTTD32R4B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD32R4B50
JLCPCB Part #
C4357276
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS