RN731JTTD32R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD32R0F50
JLCPCB Part #
C4249867
Description
-55℃~+155℃ 32Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS