RN731JTTD3282A10
MFR.Part #
RN731JTTD3282A10
JLCPCB Part #
C4234235
Description
-55℃~+155℃ 32.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS