RN731JTTD3282A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3282A05
JLCPCB Part #
C4031096
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 32.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS