RN731JTTD3281D50
MFR.Part #
RN731JTTD3281D50
JLCPCB Part #
C3968354
Description
-55℃~+155℃ 3.28kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS