RN731JTTD3280F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3280F100
JLCPCB Part #
C4206463
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 328Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS