RN731JTTD3243F25
MFR.Part #
RN731JTTD3243F25
JLCPCB Part #
C4053149
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS