RN731JTTD3242C10
MFR.Part #
RN731JTTD3242C10
JLCPCB Part #
C4114147
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS