RN731JTTD3241F10
MFR.Part #
RN731JTTD3241F10
JLCPCB Part #
C4300699
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS