RN731JTTD3240B50
MFR.Part #
RN731JTTD3240B50
JLCPCB Part #
C4014319
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS