RN731JTTD3202F10
MFR.Part #
RN731JTTD3202F10
JLCPCB Part #
C4071151
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS