RN731JTTD3202A25
MFR.Part #
RN731JTTD3202A25
JLCPCB Part #
C4317669
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS