RN731JTTD31R6F50
MFR.Part #
RN731JTTD31R6F50
JLCPCB Part #
C3971688
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS