RN731JTTD31R6D25
MFR.Part #
RN731JTTD31R6D25
JLCPCB Part #
C4330267
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS