RN731JTTD31R6B25
MFR.Part #
RN731JTTD31R6B25
JLCPCB Part #
C4089138
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS