RN731JTTD3163F50
MFR.Part #
RN731JTTD3163F50
JLCPCB Part #
C3982419
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS