RN731JTTD3162D25
MFR.Part #
RN731JTTD3162D25
JLCPCB Part #
C4195817
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS