RN731JTTD3162A10
MFR.Part #
RN731JTTD3162A10
JLCPCB Part #
C4020509
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS