RN731JTTD3122A05
MFR.Part #
RN731JTTD3122A05
JLCPCB Part #
C4340701
Description
-55℃~+155℃ 31.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS