RN731JTTD3120D25
MFR.Part #
RN731JTTD3120D25
JLCPCB Part #
C3950099
Description
-55℃~+155℃ 312Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS