RN731JTTD30R5D25
MFR.Part #
RN731JTTD30R5D25
JLCPCB Part #
C4135389
Description
-55℃~+155℃ 30.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS