RN731JTTD30R1D100
MFR.Part #
RN731JTTD30R1D100
JLCPCB Part #
C4275116
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS