RN731JTTD30R0D100
MFR.Part #
RN731JTTD30R0D100
JLCPCB Part #
C4270098
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS