RN731JTTD3091D100
MFR.Part #
RN731JTTD3091D100
JLCPCB Part #
C3939988
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS