RN731JTTD3091A25
MFR.Part #
RN731JTTD3091A25
JLCPCB Part #
C4051016
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS