RN731JTTD3090F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3090F50
JLCPCB Part #
C3952534
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS