RN731JTTD3090F100
MFR.Part #
RN731JTTD3090F100
JLCPCB Part #
C3948145
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS