RN731JTTD3052F25
MFR.Part #
RN731JTTD3052F25
JLCPCB Part #
C4093717
Description
-55℃~+155℃ 30.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS