RN731JTTD3052D10
MFR.Part #
RN731JTTD3052D10
JLCPCB Part #
C4313473
Description
-55℃~+155℃ 30.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS