RN731JTTD3051F50
MFR.Part #
RN731JTTD3051F50
JLCPCB Part #
C4073961
Description
-55℃~+155℃ 3.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS