RN731JTTD3050F50
MFR.Part #
RN731JTTD3050F50
JLCPCB Part #
C3926266
Description
-55℃~+155℃ 305Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS