RN731JTTD3012C50
MFR.Part #
RN731JTTD3012C50
JLCPCB Part #
C5885149
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS