RN731JTTD3012C10
MFR.Part #
RN731JTTD3012C10
JLCPCB Part #
C4252734
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS