RN731JTTD3011C10
MFR.Part #
RN731JTTD3011C10
JLCPCB Part #
C4056305
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS