RN731JTTD3011B25
MFR.Part #
RN731JTTD3011B25
JLCPCB Part #
C4204272
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS