RN731JTTD3010F100
MFR.Part #
RN731JTTD3010F100
JLCPCB Part #
C4055075
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS