RN731JTTD3010D10
MFR.Part #
RN731JTTD3010D10
JLCPCB Part #
C3959110
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS