RN731JTTD3010C10
MFR.Part #
RN731JTTD3010C10
JLCPCB Part #
C3929283
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS