RN731JTTD3002A10
MFR.Part #
RN731JTTD3002A10
JLCPCB Part #
C4070522
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS