RN731JTTD3000F25
MFR.Part #
RN731JTTD3000F25
JLCPCB Part #
C4053236
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS