RN731JTTD2982F25
MFR.Part #
RN731JTTD2982F25
JLCPCB Part #
C4276584
Description
-55℃~+155℃ 29.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS