RN731JTTD2982C50
MFR.Part #
RN731JTTD2982C50
JLCPCB Part #
C3954358
Description
-55℃~+155℃ 29.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS