RN731JTTD2943F50
MFR.Part #
RN731JTTD2943F50
JLCPCB Part #
C4312308
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS