RN731JTTD2943C25
MFR.Part #
RN731JTTD2943C25
JLCPCB Part #
C4311997
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS