RN731JTTD2941F50
MFR.Part #
RN731JTTD2941F50
JLCPCB Part #
C3999759
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS