RN731JTTD2941B10
MFR.Part #
RN731JTTD2941B10
JLCPCB Part #
C4267263
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS