RN731JTTD2912A05
MFR.Part #
RN731JTTD2912A05
JLCPCB Part #
C4178964
Description
-55℃~+155℃ 29.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS