RN731JTTD2911A05
MFR.Part #
RN731JTTD2911A05
JLCPCB Part #
C3956602
Description
-55℃~+155℃ 2.91kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS